Biuro Obsługi Klienta
 

58 623 48 58

+48 512 480 440

 

Pon/Pią… 8:00-17:00
Sobota 8:00-13:00

  Firma Samochodowa Kaja
  TEL.  512 480 440
POMOC DROGOWA

   509 876 328

 całodobowa

30-letnia historia naszego zakładu oraz 15-letni staż powiązany z firmą FIAT jako Autoryzowana Stacja Obsługi pozwoliła naszej firmie na profesjonalny rozwój oraz możliwość zagwarantowania naszym Klientom najwyższych standardów zwiazanych z kompleksowymi naprawami samochodów wszystkich marek.
W dniu dzisiejszym Firma Samochodowa
KAJA to niezależny warsztat, który zatrudnia prawie dwudziestu odpowiednio przeszkolonych fachowców z wielu dziedzin motoryzacji. Świadczymy usługi w zakresie napraw blacharskich, lakierniczych metodą  wodnych lakierów, pełnej mechaniki z diagnostyką komputerową włącznie, oraz dysponujemy urządzeniami do wyważania i wymiany opon.
Pozyskany przez lata sprzęt oraz doświadczenie stawiają naszę firmę w czołówce prosperujęcych na wybrzeżu warsztatów napraw powypadkowych.
Obecnie Firmie Samochodowej 
KAJA  zaufały takie firmy jak  PZU, GENERALI , HESTIA, ALLIANZ ,WARTA oraz wiele innych z którymi mamy podpisane umowy, dla których wykonujemy pełną obsługę która ma na celu szybkę likwidację i naprawę szkody komunikacyjnej.
Posiadana przez nas flota samochodów zastępczych pozwala nam na dopasowanie somochodu zastępczego do potrzeb indywidualnych każdego Klienta.Agent Ubezpieczeniowy stacjonarny oraz mobilny jest do Państwa dyspozycji.

                                                                          

 

Copyrights © 2010 Firma Samochodowa Kaja: Firma Samochodowa Kaja, Serwis Gdynia, Warsztat Gdynia.
Tworzenie stron internetowych